TEKSTY RÓŻNE

Home TEKSTY RÓŻNE
by DoktorJarek

Nie jestem w stanie wszystkich chorób, o których chciałbym coś napisać, wymienić w menu. Tu będą choroby niesklasyfikowane w innych miejscach. Stopniowo też będą dopisywane nowe, głównie te, które będą zgłaszane przez was. Pod ogólnym hasłem Teksty Różne będą dopisywane stopniowo kolejne choroby i zaburzenia wymagające wyjaśnienia, aby uniknąć stałego przyjmowania preparatów, które tylko wspomagają biedne koncerny farmaceutyczne…

Oczywiście nie zapewniając żadnych korzyści tym, którzy je przyjmują. Jedyną poprawę jaką mogą zapewnić to piękne słowa i obrazki w reklamach. Tylko, że mimo wydawania na nie dużych pieniędzy, poza wiarą w poprawę „w przyszłości” nic więcej nie uzyskują.

Czasem będę pisał niezbyt pochlebne i gorzkie opinie na różne medyczne procedury i zasady, ale mam za sobą sześć lat studiów medycznych, cztery specjalizacje i ponad 38 lat pracy, zarówno w Polsce jak i w Zjednoczonym Królestwie (UK). Dlatego mogę napisać więcej niż wielu innych lekarzy, szczególnie tych, żyjących jeszcze ideałami lub wiarą w  stanowiska i tytuły.

                  

 

                  Moje Zabiegi

Osocze bogatopłytkowe PRP Leczenie kolana

Książki