AKTUALNOŚCI

Kłopoty techniczne zmusiły mnie do zmiany sposobu pisania w tym miejscu.

Zanim powstanie nowy szablon, umożliwiający bezpośrednią konwersację z Wami – będę w tym miejscu dopisywał na bieżąco różne informacje.

Teraz wpisy będą tu pojawiały się w odwrotnej kolejności. Równocześnie przy każdym będzie data, tak aby od razu było widać czy napisałem coś nowego.

4/12/2020

Postępowanie w fibromialgii oraz zespole przewlekłego zmęczenia. Dodatek do poprzedniego opisu leczenia.

3/12/2020

Diagnostyka serologiczna w infekcji wirusem SARS-CoV-2

30/11/2020

Od jutra czytam ponownie moją książkę o zapaleniu stawów już po złożeniu w drukarni. Za kilka dni wróci tam z powrotem do druku.

29/11/2020

Ostatni temat: Przewlekłe zapalenie zatok.

22/11/2020

Dwa kolejne tematy:

1/ Alkohol a choroby reumatyczne.

2/ Niefarmakologiczne postępowanie w chorobach zwyrodnieniowych stawów.

16/11/2020

Dzisiaj także dwa teksty:

1/ Remisja w zapaleniach stawów.

2/ Program głodówki.

Nadal działa tylko płatność przez PayPala. Osoby, które nie mogą zarejestrować się i opłacić dostępu do Bloga przez przelew bankowy proszę o  wpłatę pieniędzy na moje konto. 

nr 13 1160 2202 0000 0003 2399 3568

Dla bezpieczeństwa, jeśli przy logowaniu używasz innego nazwiska (lub tylko imienia) niż jest na przelewie to proszę przesłać do mnie maila z podaniem imienia lub adresu mailowego zastosowanego przy rejestracji. Wtedy sam odblokuję dostęp do treści Bloga.

Mam nadzieję, że te trudności nie potrwają długo, bo większość problemów technicznych mamy już za sobą. Teoretycznie pozostaje jeden problem, o ile po jego rozwiązaniu nie pojawią się następne.

20/11/2020

Od dzisiaj w drukarni jest już moja nowa książka, pt. Koniec Zapaleń Stawów. Jest to poprawiona polska wersja wydanej wcześniej po angielsku książki „The End of Arthritis”

14/11/2020

Nowa książka na temat leczenia chorób reumatycznych jest już gotowa. Sprawdzam i uzupełniam szczegóły przed oddaniem jej do drukarni.

Od następnego tygodnia będę szukał dystrybutora – hurtowni (lub sieci księgarń) zainteresowanej jej rozprowadzaniem i sprzedażą. 

Zgodnie z planem książka ma ukazać się jeszcze w tym roku. Na pewno będzie można ją zakupić przez moją stronę internetową (wersja papierowa). 

11/11/2020

Blog rozrasta się w dość szybkim tempie. Zazwyczaj dopisuję 2 – 3 teksty na tydzień. Jest już ich ponad sto pięćdziesiąt. Powoduje to przy obecnym układzie tekstów trudności z szybkim znalezieniem tego co dla czytającej osoby jest w tej chwili najważniejsze. 

Powoli wprowadzam zmiany, aby teksty były podzielone tematycznie i łatwiej można było je odnaleźć. Ostatnio, zajmując się tylko pisaniem, nie założyłem strony, na której moglibyśmy wymieniać się na bieżąco uwagami i spostrzeżeniami na różne tematy. Powinna być jeszcze w tym roku.

W planach jest także newsletter – używając angielskiego określenia – czyli przesyłanie dla chętnych wiadomości o nowościach na Blogu. Nie każdy ma czas, aby tu zaglądać regularnie. Takie wiadomości, o nowych tematach, dla wielu z Was będą bardzo przydatne.

Wiele osób ma problem z opłaceniem Bloga. Obecnie działa tylko płatność przez PayPala. Miała być łatwo dostępna płatność kartami i z konta bankowego. Teraz próbuję zainstalować taki system z trzecią już firmą, która się w tym specjalizuje. Dwie poprzednie poza chęcią przyjmowania pieniędzy nie wykazały się niczym innym. Brak pomocy w instalacji systemu 🙁

Przy okazji: Część tekstów poprawiam co jakiś czas. Jeżeli tekst będzie dużo różnił się od poprzedniego to raczej postaram się zmienić mu tytuł. W tej chwili jest kilka różnych tekstów o lekach biologicznych. Zrobienie z nich jednego może nie być wygodne do czytania, ze względu na długość i obszerność tematu.


c.d.n.