AKTUALNOŚCI

Serdecznie witam wszystkich Czytelników.

Blog rozrasta się w dość szybkim tempie. Zazwyczaj dopisuję 2 – 3 teksty na tydzień. Dzisiaj (sobota 23 maja) jest ich już ponad sto. Powoduje to przy obecnym układzie tekstów trudności z szybkim znalezieniem tego co dla czytającej osoby jest w tej chwili najważniejsze. W planach na najbliższe tygodnie są kolejne teksty. Znowu ponad sto. Część tekstów już mam i tylko czekają na poprawki techniczne lub aktualizację.

Obecnie szukam innego szablonu, aby teksty były podzielone tematycznie i łatwiej można było je odnaleźć. W tym szablonie nie ma możliwości zmiany kolorystyki na ładniejszą. Sam widzę, że jest za mało obrazków i tytuły tekstów są mało widoczne w menu. Na dodatek zajmując się tylko tekstami nie założyłem strony, na której moglibyśmy wymieniać się na bieżąco uwagami i spostrzeżeniami na różne tematy. W przyszłości w planach jest także newsletter – używając angielskiego określenia – czyli przesyłanie dla chętnych wiadomości o nowościach na Blogu. Nie każdy ma czas, aby tu zaglądać regularnie.

Taka wiadomość, o nowych tematach, dla wielu z Was będzie bardzo przydatna.

Plany zmian i poprawek uległy opóźnieniu z powodu paniki wywołanej głównie przez media i zwanej pandemią  koronawirusa. Z tego powodu mam dużo więcej zapytań mailowych i telefonów, które bardziej niż zazwyczaj dezorganizują mi pracę.

Zanim powstanie nowy szablon, umożliwiający bezpośrednią konwersację z Wami – będę w tym miejscu dopisywał różne informacje.

Od dzisiaj w przygotowaniu jest tekst na temat przyczyn tzw. pandemii i oszustw z nią związanych.

Ten wpis będzie stale aktualizowany i umieszczony w tym samym miejscu na stałe.